Winieta Węgry 1-miesięczna D2 pow. 7 os. ciężarowe do 3,5t (kratka)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 209,50 zł 209.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Winietka węgierska (D2 e-matrica) dla pojazdów o masie do 3,5 tony

Winietka 1-miesięczna ważna od daty zaznaczonej na winietce do końca dnia tej samej daty kolejnego miesiąca. Jeżeli takiej daty nie ma w następnym miesiącu, to winieta ważna jest do końca tego miesiąca.

Przykład: 08.07.2022 – 08.08.2022

Kategoria D2 jest przeznaczona dla pojazdów silnikowych o maksymalnej masie do 3,5 tony zarejestrowanych powyżej 7 osób, a także kampery oraz pojazdy ciężarowe (kratka). Przeznaczona jest dla wszelkich pojazdów do 3,5 t nie należących do innych kategorii opłat oraz opłat nie objętych obowiązkiem opłat drogowych na podstawie osobnych przepisów.

Winietka elektroniczna e-matrica zastąpiła tradycyjną winietkę samoprzylepną. Nabywca otrzymuje pokwitowanie, które należy starannie przechowywać do ewentualnej kontroli.

UWAGA!!!!

Podczas składania zamówienia konieczne jest podanie:
- numeru rejestracyjnego pojazdu,
- kraju rejestracji pojazdu,
- daty, od której dana winieta ma być ważna.


Domyślnie winiety węgierskie wystawiane są dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce i posiadających polskie tablice rejestracyjne. Jeśli winieta węgierska ma zostać zakupiona dla pojazdu zarejestrowanego poza terytorium Polski, fakt ten należy wyraźnie zaznaczyć podczas składania zamówienia.

Przypominamy, że winieta wystawiona zgodnie z danymi otrzymanymi od klienta nie podlega zwrotowi, ani modyfikacji.

Zamówienia realizowane są wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie w godzinach pracy sklepu.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, koniecznie zajrzyj w to miejsce: klik, lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi konsultantami (12-422-03-45). Sporządzimy dla Ciebie indywidualną kalkulację oraz otrzymasz ofertę polisy ze specjalnym 20% rabatem!

Winiety na autostrady | winietki | winiety Węgry | winietki węgierskie | autostrady Węgry opłaty | winiety Węgry 2021 ceny | winiety na autostrady gdzie kupić | winieta węgierska |

Opinie o produkcie (0)

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl