Zarezerwuj wczasy w Biurze #1 w Polsce
Zarezerwuj wczasy w Biurze #1 w Polsce

Niezwykle przyjemnie jest nam zaprosić Państwa do skorzystania z ofert wczasów i wycieczek objazdowych w krakowskim Biurze Podróży Jagiellonia. Naszym stałym Klientom przypominamy, a tych nowych informujemy: Do każdego zamówienia dołączamy specjalny voucher, dzięki któremu po rezerwacji wczasów w BP Jagiellonia można odebrać całkowicie DARMOWE winiety na kolejny wyjazd. Dla osób, które zdecydują się na wczasy lotnicze oferujemy natomiast darmowy parking przy lotnisku, z którego Państwo udacie się w podróż.

Voucher, który Państwo otrzymali należy zarejestrować w ciągu 3 dni od daty otrzymania na stronie www.jagiellonia.krakow.pl/vouchery

Poniżej postaram się wyjaśnić dlaczego to właśnie nam powinniście Państwo powierzyć organizację swojego urlopu, a także dlaczego jesteśmy #1 w Polsce:

  • Jagiellonia jako jedyne biuro w Polsce ma przywilej pochwalenia się tym, że w ciągu 26 lat istnienia nigdy nie sprzedawała ofert jakiegokolwiek touroperatora, który zbankrutował. Warto pamiętać, że w ciągu ostatnich kilku lat zbankrutowało ponad 20 organizatorów - zarówno tych dużych, o których słyszał niemal każdy, przez mniejszych, aż do tych małych, lokalnych.
  • Co za tym idzie, mają Państwo pewność, że kupując u nas wczasy świadomie nie polecimy Wam ofert kilku "znanych" organizatorów. Powód jest banalny - za kilka lat również chcemy się pochwalić tym, że nigdy nie sprzedawaliśmy ofert bankrutów.
  • Kupując wczasy u nas, Klienci mają pewność, że w żadnym innym biurze podróży nie kupią taniej tej samej oferty, ponieważ oferujemy gwarancję najniższej ceny w Polsce.
  • Mamy możliwość porównania cen tej samej wycieczki spośród ofert różnych touroperatorów. Sprawia to, że nasi Klienci otrzymują najatrakcyjniejsze oferty na rynku.
  • Posiadamy najniższy odsetek reklamacji w Polsce. Jest to wypadkowa kilku czynników, a więc doświadczonego zespołu, tysięcy odwiedzonych hoteli, ale również tego, że na naszej stronie nie ma standardowej wyszukiwarki ofert. Ostatnie z wymienionych spowodowane jest tym, że stoimy na stanowisku, że wyszukiwanie najlepszych wczasów to jest nasza praca a nie robota dla jakiegoś algorytmu, który nie zna dokładnych potrzeb konkretnego Klienta.
  • Istotnym ponadto jest fakt, że rezerwacji nie muszą Państwo dokonywać osobiście w krakowskiej siedzibie biura. Właściwie, możecie Państwo nawet nie wychodzić z domu. Wszystkie formalności związane z procesem rezerwacji można zrealizować oczywiście drogą mailową.

Co więcej, jeśli na wczasach wszystko było #TakJakLubisz i Klient spędził #UrlopIdealny to mamy gwarancję, że wróci z urlopu uśmiechnięty i zechce powiedzieć kilka ciepłych słów o Jagiellonii swoim przyjaciołom czy znajomym. Rezultat? Ponad 94% Klientów do nas wraca i poleca nas chętnie swoim znajomym. 

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o naszym biurze i poznać nas lepiej zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jagiellonia.krakow.pl

 

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl