Winieta Węgry roczna D1 motocykle, samochody os. do 3,5 t (max 7 os.)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 890,00 zł 890.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Winietka węgierska (D1 e-matrica) roczna dla samochodów do 3,5 t

Kategoria D1 jest przeznaczona dla motocykli i pojazdów osobowych o maksymalnej masie do 3,5 tony, z każdego rodzaju przyczepą lub bez (przeznaczone do przewozu maksymalnie 7 osób łącznie z kierowcą). Ta kategoria winiety dotyczy pojazdów, które w dowodzie rejestracyjnym w polu "J" mają wpisany kod "M1" lub "M1G". Jeśli to pole jest puste zalecamy zakup winiety kat. D2.

Winieta będzie ważna od 01.01.2024 (lub od dnia zakupu w roku 2024) do 31.01.2025.

(Kategoria winiet D1 przeznaczona jest dla motocykli i pojazdów silnikowych o maksymalnej masie do 3,5 tony łącznie z wszelkiego rodzaju przyczepami. Skład pojazdów nie może przekraczać 3,5 t a samochód łącznie z kierowcą może przewozić maksymalnie do 7 osób.
Samochody zarejestrowane jako ciężarowe wymagają zakupu winiety kategorii D2

Winietka elektroniczna e-matrica zastąpiła tradycyjną winietkę samoprzylepną. Nabywca otrzymuje pokwitowanie, które należy starannie przechowywać do ewentualnej kontroli przez okres roku po dacie wygaśnięcia ważności winiety.

UWAGA!!!!

Podczas składania zamówienia konieczne jest podanie:
- numeru rejestracyjnego pojazdu,
- kraju rejestracji pojazdu,
- daty, od której dana winieta ma być ważna.


Domyślnie winiety węgierskie wystawiane są dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce i posiadających polskie tablice rejestracyjne. Jeśli winieta węgierska ma zostać zakupiona dla pojazdu zarejestrowanego poza terytorium Polski, fakt ten należy wyraźnie zaznaczyć podczas składania zamówienia.

Przypominamy, że winieta wystawiona zgodnie z danymi otrzymanymi od klienta nie podlega zwrotowi, ani modyfikacji.

Zamówienia realizowane są wyłącznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie w godzinach pracy sklepu.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, koniecznie zajrzyj w to miejsce: klik, lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi konsultantami (12-422-03-45). Sporządzimy dla Ciebie indywidualną kalkulację oraz otrzymasz ofertę polisy ze specjalnym 20% rabatem!

Winiety na autostrady | winietki | winiety Węgry | winietki węgierskie | autostrady Węgry opłaty | winiety Węgry 2021 ceny | winiety na autostrady gdzie kupić | winieta węgierska |

Opinie o produkcie (0)

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl