Winieta Węgry roczna D1 motocykle, samochody os. do 3,5 t (max 7 os.)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 776,50 zł 776.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Winietka węgierska (D1 e-matrica) roczna dla samochodów do 3,5 t

Winietka węgierska (D1 e-matrica) roczna dla samochodów do 3,5 t przewożących do 7 osób (łącznie z kierowcą), z każdego rodzaju przyczepą lub bez, jak również dla motocykli. Samochody do 3,5 tony, ale zarejestrowane jako ciężarowe (kratka) wymagają zakupu winiety kategorii D2

Winieta będzie ważna od 01.01.2020 (lub od dnia zakupu w roku 2020) do 31.01.2021.

(Kategoria winiet D1 przeznaczona jest dla motocykli i pojazdów silnikowych o maksymalnej masie do 3,5 tony łącznie z wszelkiego rodzaju przyczepami. Skład pojazdów nie może przekraczać 3,5 t a samochód łącznie z kierowcą może przewozić maksymalnie do 7 osób.
Samochody zarejestrowane jako ciężarowe wymagają zakupu winiety kategorii D2

Winietka elektroniczna e-matrica zastąpiła tradycyjną winietkę samoprzylepną. Nabywca otrzymuje pokwitowanie, które należy starannie przechowywać do ewentualnej kontroli przez okres roku po dacie wygaśnięcia ważności winiety.

UWAGA!!!!

Podczas składania zamówienia konieczne jest podanie:
- numeru rejestracyjnego pojazdu,
- kraju rejestracji pojazdu,
- daty, od której dana winieta ma być ważna.


Domyślnie winiety węgierskie wystawiane są dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce i posiadających polskie tablice rejestracyjne. Jeśli winieta węgierska ma zostać zakupiona dla pojazdu zarejestrowanego poza terytorium Polski, fakt ten należy wyraźnie zaznaczyć podczas składania zamówienia.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, koniecznie zajrzyj w to miejsce: klik, lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi konsultantami (12-422-03-45). Sporządzimy dla Ciebie indywidualną kalkulację oraz otrzymasz ofertę polisy ze specjalnym 20% rabatem!

Winiety na autostrady | winietki | winiety Węgry | winietki węgierskie | autostrady Węgry opłaty | winiety Węgry 2019 ceny | winiety na autostrady gdzie kupić | winieta węgierska |

Opinie o produkcie (0)

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl