Winiety Słowacja | Winietka słowacka

Zapraszamy do zakupu winiet słowackich, które są niezbędne na płatnych odcinkach autostrad u naszych południowych sąsiadów. Teraz wszystkie winiety zamówisz bez stania w kolejkach, z szybką realizacją oraz w najlepszej cenie. Mapa dróg płatnych na Słowacji znajduje się w tym miejscu - klik.

Od 1 stycznia 2016 roku tradycyjną winietkę samoprzylepną zastąpiła winietka elektroniczna (e-znamka). Wystarczy tylko dokonać płatności oraz podać niezbędne dane (nr rejestracyjny pojazdu, data od której winieta ma być ważna, kraj rejestracji pojazdu oraz numer telefonu komórkowego). Domyślnie winiety słowackie wystawiane są dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce i posiadających polskie tablice rejestracyjne. Jeśli winieta słowacka ma zostać zakupiona dla pojazdu zarejestrowanego poza terytorium Polski, fakt ten należy wyraźnie zaznaczyć podczas składania zamówienia. Numer rejestracyjny zostanie wprowadzony bezpośrednio do słowackiego systemu poboru opłat autostradowych i na jego podstawie generowana jest każdorazowo unikalna winieta na konkretny pojazd i na konkretny okres. Klienci otrzymują e-znamkę w formie wiadomości SMS następnego dnia roboczego po dacie realizacji zamówienia na podany numer telefonu komórkowego.

Jeśli nie masz jeszcze wykupionego ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, koniecznie zajrzyj w to miejsce: klik, lub skontaktuj się bezpośrednio z naszymi konsultantami (12-422-03-45). Sporządzimy dla Ciebie indywidualną kalkulację oraz otrzymasz ofertę polisy ze specjalnym 20% rabatem!

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl