Odzyskaj swój podatek z zagranicy
Odzyskaj swój podatek zza granicy

Niezwykle miło nam poinformować, o nowej usłudze naszego Biura Podróży Jagiellonia. Za naszym pośrednictwem już teraz możecie się Państwo ubiegać o zwrot nadpłaconego podatku podczas pracy za granicą.

Jeżeli legalnie pracowałeś poza granicami Polski i Twój pracodawca odprowadzał od pensji podatek, to możesz starać się o zwrot nadpłaty tego podatku. Jest to całkowicie legalne i bezpieczne. Wystarczy, że skontaktujesz się z Biurem Podróży Jagiellonia (12-422-03-45), a konsultant odpowie na wszelkie pytania związane z naszą usługą.

Wieloletnie doświadczenie naszych partnerów sprawia, że cechują nas:

  • Szybkość działania - Wszystkie sprawy traktujemy solidnie, rzetelnie i priorytetowo
  • Gwarancja legalności - W celu rozliczenia podatków wykorzystywane są tylko legalne i dopuszczalne przepisy prawa podatkowego danego kraju
  • Kompleksowa obsługa - Zapewniamy kompleksową obsługę od przygotowania dokumentacji aż po dopilnowanie wpłynięcia kwoty należnego zwrotu na konto Klienta
  • Konkurencyjne ceny - Opłata za usługę jest zależna od wysokości otrzymanego zwrotu oraz kraju, w którym pracował Klient. UWAGA! Jeżeli znajdziesz tańszą ofertę i prześlesz nam dane firmy oferującej daną cenę, wówczas zweryfikujemy informacje i zrealizujemy usługę taniej niż konkurencja.

Co warto wiedzieć o zwrocie podatków? Na przykład to, ile będziesz czekał na jego zwrot? Otóż w zależności od terminu złożenia wniosku, czas oczekiwania wynosi od 8 tygodni do nawet 2 lat, jednak średni czas oczekiwania to ok. 4-6 miesięcy.

Nasze biuro obsługuje klientów z całej Polski. Sprawy możesz załatwiać za pośrednictwem poczty, e-mail, lub bezpośrednio w krakowskiej siedzibie Biura Podróży Jagiellonia. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Winiety online według krajów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl